ТРХ

Тренування на TRX. Що це і для кого

TRX - це тренажери для підвісного тренінгу, за допомогою яких можна опрацьовувати практично всі групи м'язів. Вони являють собою дві петлі на стрічках, закріплені на висоті. Але незважаючи на простоту, ефективність снаряда складно переоцінити.

При виконанні вправ на TRX, у роботі беруть участь як основні м'язи, а й м'язи-стабілізатори, відповідальні підтримку окремих частин тіла у рівновазі. Говорячи простими словами, вони забезпечують стійкість, необхідну правильної роботи основних м'язів. Тренування «стабілізаторів» надає колосальний вплив на розвиток сили та покращує техніку виконання будь-яких вправ.

TRX тренінг був розроблений у 1997 році для американського спецназу. Його засновником вважається морський піхотинець, на ім'я Ренді Хетрік. Існує кілька версій того, які причини його підштовхнули. Але головне інше. Через чверть століття, плоди праць Ренді стали доступними для кожної людини та заняттями TRX Оболонь у Києві зараз мало кого здивуєш.

Тренування на TRX. Що це і для кого

Заняття на TRX - це ціла культура, яка має свої переваги. Ми виділили 4 основні з них:

Для кого призначено тренування на TRX

Такі тренування підійдуть для початківців та досвідчених спортсменів. Більше того, люди різного рівня підготовки можуть займатися в одній групі і виконувати одні й самі вправи, керуючи навантаженнями шляхом зміни положення свого тіла.

Заняття на петлях витрачають багато енергії та ефективні для схуднення. Окрім цього, вони дозволяють надати формам красивого рельєфу, без набору м'язової маси, що особливо актуально для дівчат.

Тренування на TRX можуть бути пристосовані до будь-якого виду спорту. Тому, якщо ви вже займаєтеся бігом, тенісом, футболом чи ще чимось, вправи на петлях допоможуть вам удосконалювати свої навички і виведуть на новий рівень фізичної підготовки.

Поширені запитання

У фітнес студії Ксенії Гуменюк працюють досвідчені та уважні тренери, які вміють знаходити індивідуальний підхід до кожного учня. У нас ви можете замовити пробне заняття, щоб відчути ефективність тренувань.

Персональний тренінг означає, що ви отримуватимете 100% уваги тренера. Це чудове рішення для старту. У той же час, групові заняття краще мотивують на швидкий розвиток і коштують трохи дешевше.

Щоб почати тренуватися, вам потрібно купити абонемент або оплатити разове відвідування, взяти з собою зручний змінний одяг та прийти до нашого фітнес-центру на Куренівці.

Ксения Гуменюк тренер, руководитель студии

Ксенія Гуменюк

Керівник студії

Оставить заявку на первое занятие

Відправити