Pole-exotic

Що потрібно знати про Pole-exotic Оболонь

Pole-exotic Оболонь - це вишуканий танець на пілоні, в якому поєднуються елементи стрип-пластики та шостової акробатики. У ньому жіноча лагідність переплітається із силою, спритністю та гнучкістю, викликаючи цілий феєрверк контрастних емоцій.

Ці заняття допоможуть вам дізнатися себе з іншого боку, додадуть вам впевненості у власних силах та грації. Після першого місяця тренувань ви відчуєте зміни. Не лише зовні, а й усередині.

Користь Pole-exotic

У напрямку пул екзотик виноградар акцент робиться на виконанні витончених трюків і прокручування, що вимагають хорошої фізичної підготовки. Тому на заняттях приділяється достатня увага розвитку м'язової маси та витривалості.

Завдяки цьому, на тренуваннях ви зможете:

Крім того, заняття з пул екзотик Мінський масив відкриють у вас жіночність та сексуальність, і допоможуть залишити комплекси десь там… у минулому житті.

Для кого цей напрямок

Заняття з Pole-exotic у фітнес студії Ксенії Гуменюк чудово підійдуть для спортсменок-початківців. Тренер дає вправи ґрунтуючись на вашому рівні підготовки. Завдяки індивідуальному підходу, ви швидко приведете м'язи в тонус і зможете виконувати складніші трюки та елементи.

Важливо! Pole-exotic – це жіноча зона. Сюди немає ходу чоловікам та дітям. Займатися можуть лише дівчата та жінки. Будь-якого віку та комплектації.

Як проходять тренування Pole-exotic Куренівка

Чи існують персональні заняття з Pole-exotic? Так, у нашій студії ви можете вибрати, як волієте займатися - індивідуально з тренером або у міні-групі. При цьому ми хотіли б звернути увагу на переваги кожного виду занять:

Після «розігріву», ви переходите до основної частини, під час якої вивчаєте та практикуєте виконання різних хореографічних рухів, прокручування та трюків. Весь процес відбувається під музику. Періодично тренер робить невеликі паузи, щоб ви могли попити води і трохи перепочити.

Наприкінці занять робиться затримка. Вона допомагає відновити серцебиття та дихання, а також зняти емоційне збудження.

Часті питання та відповіді на них

Так, у нашій студії ви можете вибрати, як волієте займатися - індивідуально з тренером або у міні-групі. При цьому ми хотіли б звернути увагу на переваги кожного виду занять:

Групові тренування обходяться дешевше та стимулюють вас розвиватися швидше; Персональні трохи дорожчі, але увага тренера зосереджена лише на вас. Це ідеальний варіант для швидшого вивчення техніки. Також він підійде для більш сором'язливих учнів.

Актуальні ціни на тренування ви завжди можете переглянути на нашому сайті. При цьому перш ніж замовити місячний абонемент, пропонуємо купити разове відвідування. Це дозволить випробувати себе та оцінити рівень тренувань у Києві без великих вкладень.

Ми маємо все, що стосується технічного облаштування залів — мати, пілони, килимки тощо. Вам достатньо мати при собі змінний одяг, який не сковує рухів, воду і, бажано, наколінники, щоб уникнути травм.

Будь-які питання ви можете уточнити за телефонами, вказаними на сайті або безпосередньо в нашій студії. Чекаємо на вас, на Pole exotic оболонь.

Ксения Гуменюк тренер, руководитель студии

Ксенія Гуменюк

Керівник студії

Оставить заявку на первое занятие

Відправити