Дитяча акробатика

Акробатика - один із найпопулярніших, універсальних, а головне, корисних, красивих видів спорту. У спортсменах виховують спритність, силу, гнучкість, якою вони також підкорюють оточуючих. 

Фізичний розвиток дитини передбачає обов'язкові заняття спортом. Для деяких дітей недостатньо звичних уроків фізкультури. У цьому випадку акробатика може стати чудовим доповненням до фізичної підготовки. Вона допомагає малюкові набути красивого спортивного вигляду, робить поставу рівною, а кожен рух красивим, граціозним. Навіть якщо ваше маля не мріє стати олімпійським чемпіоном, ви можете запропонувати йому заняття акробатикою для розвитку:

За допомогою уроків з акробатики можна сформувати сильний корсет, зробити тіло підтягнутим, виправити викривлення хребта. Акробатика позитивно впливає на серцевий м'яз, серцево-судинну систему, робить міцними кістки та покращує імунну систему, що дуже важливо у ранньому віці.

З нашим тренером Поліною ваші діти полюблять цей вид спорту. На заняттях групи до 4-х осіб, увага приділяється кожній дитині. Вік від 6 до 12 років

Ксения Гуменюк тренер, руководитель студии

Ксенія Гуменюк

Керівник студії

Оставить заявку на первое занятие

Відправити