Strip-dance

Strip-dance – у тренді.
Що потрібно знати про цей стиль

Заняття танцями завжди перебували у дівчат у пріоритеті. Це чудовий спосіб самовиразитися, підтягнути фігуру та отримати потужну емоційну розрядку.

Окреме місце у танцювальній індустрії займає Strip-dance Оболонь . Це розкутий танець, який включає безліч різних напрямків і стилів: джаз-модерн, елементи східних і латиноамериканських танців, R'n'B, сучасну хореографію, і навіть нотки класичного балету.

Часто слово "Стрип" відштовхує новачків. Вони помилково вважають, що стрип-пластика має зв'язок із стриптизом. Але це не так. У ньому дійсно присутні нотки флірту та еротичний підтекст, але насамперед Strip-dance — це танцювальний стиль, і він не виходить за рамки пристойності. Принаймні необхідності оголюватися в ньому точно немає.

Чим корисні заняття у стилі Strip

Тренування Strip-dance Виноградар допомагають розкутись, подолати комплекси та виявити свою індивідуальність. Займаючись цим мистецтвом, ви знайдете впевненість у своїх силах і почнете почуватися більш сексуальною, жіночною та бажаною.

Вправи на пілоні позитивно впливають на фігуру. При цьому, вам не потрібно виконувати виснажливі та «нудні» кругові вправи. Їх замінять елементи танцювальної аеробіки, що виконуються під музику: вісімки, хвилі, розтяжки, проходки та багато іншого. Їхнє виконання вимагає максимальної зосередженості від учня і витрачає колосальну кількість енергії.

В результаті своїх старань ви отримаєте струнку фігуру і гарну поставу, а також позбавитеся зайвих кілограмів. Ваші рухи знайдуть граціозність, м'якість і легкість.

Strip-dance Мінський масив відмінно зміцнює м'язи сідниць, грудей, преса, рук та ніг. Тобто, позитивно впливає практично на весь організм.

Хто може записатися на тренування з Strip-dance?

Тренування з Strip-dance в Києві можуть відвідувати дівчата та жінки будь-якого віку та комплектації. Вони підійдуть як для початківців , так і для досвідчених спортсменів.

Єдине обмеження – на заняття не допускаються чоловіки та діти.

У нашій студії ви можете записатись на групові або індивідуальні відвідування за бажанням.

Для новачків ми радимо вибрати персональний тренінг. Отримуючи 100% уваги тренера, ви зможете швидше познайомитися з азами дисципліни та підготувати організм до навантажень.

Заняття у міні-групах добре мотивують до швидкого розвитку та вдосконалення навичок. Плюс вони обійдуться трохи дешевше.

Як відбувається заняття

Кожне тренування з Strip-dance Куренівка починається з розминки, на якій м'язи, зв'язки та суглоби розігріваються та готуються до майбутніх навантажень. Після цього виконуються вправи на розтяжку, спрямовані на підвищення гнучкості тіла, яка необхідна для виконання елементів стрип-пластики.

Наступний етап – танці. Це основна частина занять, на яких ви будете вивчати та практикувати різні хореографічні рухи та трюки.

Наприкінці занять на вас чекає затримка. Вона дозволить відновити дихання та серцебиття, а також зніме емоційне збудження.

Де навчитися танцювати Strip-Dance?

Кожен виступ у стилі Strip-dance – це ціле дійство, яке потрібно прожити від початку до кінця. Тому щоб добре танцювати Strip-dance, недостатньо просто вивчити кілька трюків. Потрібно осягнути його філософію.

У фітнес студії Ксенії Гуменюк працюють досвідчені та професійні тренери, які вміють знаходити індивідуальний підхід до кожного учня.

Перед тим, як купити місячний абонемент, ви можете замовити відвідування пробного заняття. Актуальні ціни дивіться у відповідному розділі нашого сайту.

Ксения Гуменюк тренер, руководитель студии

Ксенія Гуменюк

Керівник студії

Оставить заявку на первое занятие

Відправити