Pole-dance

Pole dance Оболонь.
Все, що потрібно знати про дисципліну

Pole dance – це силовий танець на пілоні, в якому поєднуються елементи хореографії, силової гімнастики та акробатики. Заняття проходять захоплююче та непомітно, в компанії професійних та доброзичливих викладачів. Такий вид спорту чудово підходить для початківців та підготовлених атлетів.

Тренування на жердині не просто покращують фізичний стан, а й позитивно позначаються на здоров'ї:

Заняття Pole-dance Виноградар показані всім, хто веде малорухливий спосіб життя, і не відмовляє собі в зайвому шматочку солодкого, смаженого чи копченого.

Які групи м'язів розвиває Pole-dance

Танці на жердині одягли в посмішки серця багатьох дівчат. Справа в тому, що вони змінюють традиційні погляди на тренування. Тут ви не маєте нудних і монотонних кругових вправ, і вам не доведеться вимотувати себе до сьомого поту, роблячи черговий захід на прес.

Весь процес занять по підлогу денс Мінський масив зосереджений на виконанні різноманітних трюків та прокруток, від яких перехоплює дух. Першу ви зробите вже на пробному занятті!

Працюючи на жердині задіяні практично всі групи м'язів. Навіть для того, щоб просто піднятися на вершину пілона, вам доведеться напружувати плечі, руки, прес, м'язи грудей і верхню частину спин - тобто, практично всю верхню частину організму. При обертаннях, навпаки, більше задіюється нижня частина тіла: стегна, сідниці та поперек.

В результаті, для виконання базових та нескладних вправ, вам доведеться задіяти всі групи м'язів.

Pole-dance куренівка - таблетка для схуднення?

При виконанні різних вправ організм отримує різні види навантаження. Вона буває статичною та динамічною:

 

  • Статична включає вправи, пов'язані з однотипним рухом частин тіла в просторі: підтягування, підняття на верх пілона, зміна позиції на жердині. Динамічна — це вправи, у яких частини тіла фіксуються у потрібному становищі певний час: обертання, прокрутки тощо.

  • Під час тренувань Pole-dance організм змушений постійно перемикати м'язи між різними типами навантажень, через що спалюється велика кількість енергії. Як наслідок, це позитивно впливає на схуднення.

Щоб скидати кілограми ще ефективніше, варто дотримуватись особливої ​​дієти. Рекомендації щодо раціону ви завжди можете уточнити у наших тренерів.

Як відбувається тренування

Тривалість групових та персональних занять з Pole dance складає півтори години. Вони проходять за аналогічним сценарієм:

 

  • Розминка , в ході якої розігріваються м'язи та суглоби. 

  • Розтяжка . Хороша гнучкість дозволить вам виконувати складніші вправи на пілоні. Тому увагу їй бажано приділяти не тільки на заняттях, а й удома. 

  • Виконує прокручування та трюки . Це вправи із власною вагою, які різнобічно розвивають м'язи. 

  • Стійки біля пілона

  • Акробатика .

Як відбувається тренування

Заняття на пілоні — це особливий вид спорту, який вирішується не кожен. Проте, вже після першого тренування всі страхи і невпевненість випаровуються, поступаючись місцем спортивному прагненню та одержанню задоволення від процесу.

Цим видом спорту можуть займатися дівчата та жінки віком від 12 років. Цікаво, що тут немає верхньої межі. Навіть на світових чемпіонатах часто зустрічаються спортсменки з Pole dance, вікової категорії 40+.

Щодо зростання, ваги, розтяжки та початкової силової підготовки — у фітнес студії Ксенії Гуменюк це не має значення. На заняттях Pole dance в Оболоні ми пропагуємо індивідуальний підхід до кожного відвідувача. Адже кожен наш тренер колись починав так само, як і ви — з несміливого погляду на пілон знизу вгору.

Купити абонемент або замовити пробне заняття ви можете у нашій студії. Актуальні ціни занять вказані тут .

Ксения Гуменюк тренер, руководитель студии

Ксенія Гуменюк

Керівник студії

Оставить заявку на первое занятие

Відправити