Стретчинг

Що таке стретчінг Оболонь, і кому він підходить

Стретчинг - це система гімнастичних вправ, які розвивають гнучкість організму, рухливість у суглобах та еластичність зв'язок. По суті, це звичайна розтяжка, тільки ефективніша, проте абсолютно безпечна. Але про безпеку ми розповімо трохи згодом.

У фітнес студії Ксенії Гуменюк здійсниться ваша мрія, і ви нарешті сядете на шпагат. Завдяки правильній техніці та індивідуальному підходу, вам не доведеться чекати на результати роками. Поліпшення ви відчуєте після першого заняття.

Користь стретчингу для організму

Заняття стретчингом Оболонь позитивно позначаються на всіх системах організму, і їхню користь досить складно переоцінити.

Регулярно відвідуючи тренування ви зможете:

Крім цього, стретчинг Виноградар чудово знімає втому, позбавляє стресів і надає впевненості в собі. І додатковий плюс для дівчат – ефективна профілактика целюліту.

Як відбувається тренування

Тренування зі стретчингу у Києві ділиться на кілька етапів:

Розминка

Розтяжка стає ефективною та безпечною лише тоді, коли м'язи та зв'язки організму добре розігріті. Тому кожне заняття починається з фізичних вправ — біг, стрибки, присідання тощо.

Основна частина

Цей етап присвячений виконанню основного комплексу вправ зі стретчингу. Для більшої ефективності в ньому чергується динамічне та статичне навантаження.

Затримка

Щоб відновити дихання та частоту серцебиття, а також для зняття фізичного збудження, після основних вправ виконується затримка.

Головне правило стретчингу - це відсутність поспіху. Тренування проходить у доброзичливій атмосфері під спокійну та розслаблюючу музику.

Кому підійде стретчінг Мінський масив

Головна перевага цього напряму – відсутність навантаження на серце. Це робить стретчинг універсальним видом фітнесу для будь-якого віку. Крім того, він чудово підійде для атлетів-початківців, тому що для тренувань такого формату не потрібно мати особливої ​​фізичної підготовки.

У той же час стретчінг активно використовується професійними спортсменами та досвідченими атлетами для зняття крепатури після інтенсивних фізичних навантажень.

6 правил, які допоможуть зробити тренування зі стретчингу ефективнішим

Чекаємо на вас на уроках з стретчингу Куренівка

У фітнес студії Ксенії Гуменюк є персональні та групові заняття зі стретчингу. Незалежно від формату, кожен учень отримує достатньо уваги від тренера, що робить вправи цікавими та ефективними.

Абонемент можна замовити за телефонами, вказаними на сайті, або купити на ресепшені в самій студії. Чекаємо Вас!

Ксения Гуменюк тренер, руководитель студии

Ксенія Гуменюк

Керівник студії

Оставить заявку на первое занятие

Відправити